Darısı Diğer Yolların Başına

Gönen - Yenice  Yolu Tamam  !!!

  Yıllardır ulaşım sıkıntısı yaşanan ve vatandaşları canından bezdiren Gönen- Yenice arası  şehirler arası karayolu Gönen  Ak Parti Teşkilatı, Belediye Başkanlığı, İl Meclis Üyeleri ve Ak Parti Balıkesir Milletvekillerinin olaya el atmaları sonucunda  kısa sürede tamamlanarak vatandaşın hizmetine girdi.

    Yoldan geçen vatandaşlar Allah yetkililerimizden ve siyasilerimizden razı olsun, onları başımızdan hiç bir  zaman için eksik etmesin dediler.

  Yeni yapılan yola  sanatsal açıdan yeni şekiller de verildi.

Mesela bunlardan biri, yolun bazı yerlerine büyük çukurlar açıldı. Vatandaşların hızlı gitmemeleri ve aracın sallanması sonucunda doğal salıncak vazifesi gören bu çukurlar aynı   zamanda yağmur yağdığında küçük bir gölet de meydana getirerek vatandaşların gölet ihtiyaçlarını karşılıyor.

   Yetkililere gösterdikleri ilgi ve sanatsal  yol figürlerinden dolayı teşekkür eden köy muhtarları ve yolu kullanan vatandaşlar, yaz aylarında arabalar geçtiğinde yoğun toz bulutları da oluşuyor ve dağlarla buluşan bu tozlar ormanların üzerini de beyaza boyayarak farklı bir doğa manzarası meydana getiriyor dediler.

Aynı zamanda araçlar yavaş seyrederek bol bol doğa manzarası seyrediyoruz vetkilelere hayır duada bulunuyoruz dediler.

 


3944 kez okundu

Yorumlar

YOL YAPILIYOR.     21/07/2015 15:48

Karadeniz'de yaylalara yol, Marmara'da ilçelere yok.
Misafir - 231

YOL YAPILIYOR.     20/07/2015 12:52

Gönen Köprüsünün çukurları düzlendi.Olabili,yormuş.İnsanlarun sabri ve ümidi bittikten sonra ne hizmet...! Bakırlı,Karalarçifftliği, karşıyaka sokakları medeniyet yok buralarda. Yenice Yolu bitsin İnşallah...! Sonbaharın İlk yağmurlarında asvalt hakkın rahmetine kavuşur. Görürsünüz. Yol bu çabuk bozulmalı birileri para kazanmalı. Acaba diyorum bir yol yapılınca bir yılcık bari garantisi yok mu? Adam yama yapıyor. Bir ayada daha büyük çukur. Gönen Belediye Başkanı ve Yalakaları Ak partili kara kafalı beyinsiz,kalpsiz cebi kabarık malı mülkü çok hatta kariyer sahibi büyük büyük gene gene büyük halktan kopuk kibirli adam bozuntuları aklını nız başınıza alıp Gönen' in fakir mahallelerine hizmet edin Kaaaymak Tabaka Aka Partili Gönenli efendiler UYANIN UYANIN UYANIN UYANIN vebalini yedi göbek soyunuz çeker. Yada gidin defolun hizmet sizin işiniz değil. Ecevit gelip belki bu yolları birfdaha yapar Ecevit'in ayağının tozu olun............
Misafir - MEHMET BURGAZ

     25/06/2015 02:35

Gönen Belediye Başkanımız Hüseyin Bey Yeniceli. Yenicelilerin alışveriş için Biga'ya ya da Çanakkale'ye gittiklerinin farkındadır sanıyorum. Oysa Gönen bu yol üzerinden Yenice'ye sadece 50 km. Gönen esnafı için Yenice mükemmel bir pazar. Belediye Başkanımız yerinde olsam hem seçmenime hem memleketime yatırım için bu yolu önemserim.
Misafir - FERHAT

yollar     18/04/2015 15:19

Gönen' e Ak Parti gelemedi yıllardır.Meymenetsiz,gayretsiz,hamiyetsiz,maharetsiz her adam Gönen'de Ak partinin önden gideni olmuş.Başka yerler öyle mi? Ne söylesen anlamaz bunlar zaman bunu ispatladı.
Misafir - ali özözatan

gönen-yenice yolu     14/06/2013 18:05

Gönen Belediye Başkanımız Hüseyin Bey Yeniceli. Yenicelilerin alışveriş için Biga'ya ya da Çanakkale'ye gittiklerinin farkındadır sanıyorum. Oysa Gönen bu yol üzerinden Yenice'ye sadece 50 km. Gönen esnafı için Yenice mükemmel bir pazar. Belediye Başkanımız yerinde olsam hem seçmenime hem memleketime yatırım için bu yolu önemserim.
Misafir - ferhat

eyvallah     02/06/2013 03:34

Çok güzel bir dokundurma ya da taşlama diyeyim.Ben genelde her hafta bu yolu kullanıyorum ve her seferinde sinir krizlerine giriyorum.İlçeyi ilçeye bağlayan böylesine önemli bir yolu yapmayarak kimleri cezalandırdıklarının farkında değiller.Son sözüm Allah bunları bildikleri gibi yapsın...
Misafir - yusuf

     08/05/2013 19:25

Tebrikler,güzel tespit yapmışsınız.
Misafir - ramazan

     03/05/2013 09:33

eline diline sağlık
Misafir - erhan

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret412738
Çobanla Başbaşa
Emlak Videoları
Keşif TV Ptogramları
satılık Araziler
Köyler Mahaller
Gönen Köyleri
Manyasın Köyleri
Hava Durumu
Anlık
Yarın
32° 34° 17°
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68495.7077
Euro6.28036.3054