Sedat Çınara Sorduk Oda Cevapları

Gönen Seçimlerine Büyük Birlik Bakışı. Sedat Çınara Sorduk Oda Cevapları


Yeni ve Farklı Bir Bakış Açısıyla Gönen Belediye Başklanlığına Talip olarak Sedat Çınarı son anda aday çıkaran Büyük Birlik Parti Gönen İlçe Teşkilatı seçimlere iddialı giriyor. Sedat Çınara sorduk, niçin aday olarak çıktınız, diğerlerinden farkınız nedir dedik ve bize şunları söyledi. Hep birlikte okuyalım.

Sedat Çınar. BBP Gönen Belediye Başkan Adayı. Sedat Çınar " Bizim kadromuz tertemiz gönen evlatları Allah onlardan razı olsun.

Onlar sadece hizmet etmeye talip, kul hakkını yetim hakkını korumaya talip. Haksız zenginleşmeye engel olacak tek ekip.  Çünkü her şey geminin kaptanında biter. Bizim hayat tarzımızda 24 saat hizmet düşüncesi vardır. Projelerimiz var, hiç bir zaman geçmişte şu hizmetleri yaptık demeyeceğiz.

 O söylemi halkın taktirine bırakacağız.  Geçmişimizden sadece ders alacağız. Şunu herkes bilsin ki her yönde bilgi sahibiyiz.

 Yapılan yanlışları da biliyoruz.  Çamur siyaseti yapmadan, halkımıza usulünce her şeyi anlatacağız. 

Halkın derdini halkla yaşamayan insanın bilme şansı olmaz.  Duyumlarla hareket eden her zaman hata yapar. Bir bina başlayacak dikilecek, senin haberin olmayacak ondan sonra da kaçak deyip hizmet vermeyeceksin. Daha bir sürü örneği olan saçma mazeretler. Gönen oyası projesi her dönem mevzu olur, şimdi de tescillenecekmiş, kusura bakmasınlar, 10 yıldır nerelerdeydin derler.  O insanları kar da kış ta ayakta diktin demezler mi.

 İnsana Büyük Birlik Partisi olarak diyoruz ki herkes emeğini alacak.

 Kimsenin elektrik ve  suyu kesilmeyecek. Namusunla ekmek parası kazanan herkese yol açılacak.

 Gönenin bütün gelirleri bir havuzda toplanacak. Ön araştırma yapılmadan bir kuruşu israf edilmeyecek.

Yapılanma sitemi projeler aylarca bekletilip sonuçta imzalanıyor. Kurulacak uzman ekiple en kısa projelerimiz  hayata geçirilecek.
Projelerimizi  şimdilik açıklamıyorum, çünkü  hemen kendilerine uyarlıyorlar. 

En kısa ürede eksikleri giderilecek inşaat projeleri uygulamaya sokulacak. Kişiye göre karar verilmeyecek.Gönende ikamet eden bir sürü insan varken dışardan eleman alımının uygun olmadığını çok iyi biliyoruz.  Gerekirse özel eğitim verilenlere ve Gönende ikamet edenlere  öncelik verilecektir. Daha bir çok örnek projelerimiz var. Belirli  aralıklarla bilgilendirmeye devam edeceğiz. Ekip olarak iddialıyız. Halkımızın bize teveccüh göstereceğine inanıyoruz.

SAYGILARIMLA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ GÖNEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
1815 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AraziTV
Örnek Prefabrik Evler
Çobanla Başbaşa
Örnek Prefabrik Evler
Gönen Köyleri
Önemli Linkler
Manyasın Köyleri
Önemli Linkler
Keşif Dergisi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret420637
Hava Durumu
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74385.7669
Euro6.37606.4016