Necmi Ayyıldız Yeni Başkan

Süt Birliğinde Değişim

Necmi Ayyıldız Yeni Başkan

Gönen Süt Üreticileri Birliği Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.  26.2.2014 Çarşamba günü Gençlik Spor Müdürlüğü salonunda yapılan Genel kurul sonuçlarına göre Engin Aslan Yönetimi Beyaz liste 774 oy,  Necmi Ayyıldız  yönetimi mavi liste ise 1023 oy aldı.

Genel kurulda 1023 oy alan Necmi Ayyıldız'ın Başkanlığındaki mavi liste seçimlerden  eski yönetim Engin Aslan’a karşı büyük fark atarak galip çıktı.

Dört yıldır Süt Birliğini yöneten Engin Aslan yönetimi, üreticiler ve üyeler başta olmak üzere birçok kesim tarafından başarısız bulunuyor ve eleştiriliyordu. Genel kurulda da  2013 yılında   birliği 340.000 TL zarara  uğrattığı anlaşılan yönetimi üyeler sandıkta bertaraf ederek, başarılı bir kooperatif başkanlığını sürdüren Fındıklı köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkanı Necmi Ayyıldız’ı başkan olarak seçti.

Edinilen duyumlara göre Engin Aslanın Çakmak köyü muhtarlığına da yeniden aday olduğu, ancak başka adayların da çıkacağı ve muhtarlığı da kazanamayabileceği konuşuluyor.

Birlik üyelerden bazı üyeler ise  yaptıkları  açıklamalarda; eski başkan birliğimize bir tek çivi bile çakmadı, üstelik zarar bile ettirmiş. Yeni başkan Necmi Ayyıldız ise bizlere birlik ile ilgili bir çok projelerinin, hedeflerinin olduğunu söyledi ve ikna etti. Biz de oyumuzu verdik, bakalım verdiği sözleri ne kadar tutacak. Koltuğa oturunca değişip değişmeyeceğini hep birlikte göreceğiz. Dört yıl kısadır, gelip geçer dediler.

İşte Yeni Süt Üreticileri Birliği Yönetimi

Yönetim Kurulu

Necmi Ayyıldız Başkan

Yalçın Kanık

İrfan Poyraz

İsmail Çetin

Hüseyin Demiraslan

İsmail Gediz

Sefer Karaman

Denetim Kuurlu

Metin Kurt

Abdulkadir Çelik

Gökhan Arıkan

Ankara Temsilcileri

Necati Özkurt- Necmi Ayyıldız

 1949 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
AraziTV
Örnek Prefabrik Evler
Çobanla Başbaşa
Örnek Prefabrik Evler
Gönen Köyleri
Önemli Linkler
Manyasın Köyleri
Önemli Linkler
Keşif Dergisi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret420637
Hava Durumu
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74385.7669
Euro6.37606.4016